Дечија недеља

Датум: 09. Oktobar 2018 11:28 Категорија: Новости

Активности из "Дечије недеље" које су обележиле прву недељу октобра месеца у свим васпитно-образовним групама.

Понедељак 01.10.2018.
Упознавање деце са правима „Моје је право да живим срећно и здраво-за одрастање без насиља“
Ликовна изложба- предшколци

Уторак 02.10.2018.

Спортски дан- такмичарске игре
Реализација ових активности је због лошег времена обележена у радним собама или у фискултурној сали вртића.

Среда 03.10.2018.

Јесењи крос "Важно је учествовати" реализован је на спортском терену у Опову, а такође је обележен и у насељеним местима, у сарадњу са школом.

Четвртак 04.10.2018.

Музичке игре- у васпитно- образовним групама је обележен и музички дан, неки другари су уз музику играли игру "Музичке столице" док су неки правили музичке инструменте.

Петак 05.10.2018.

У Културном центру Опово је организована представа "Пинокио" у реализацији београдског позоришта "Чарапа". Представи су присуствовала деца свих насељених места.